מחסומי לחץ

מחסומי לחץ מתכתיים הינם פיתרון יעיל ומאוד שימושי לניהול ושליטה בקהל ובתנועה, פיתרון רלוונטי למגוון רחב של אירועים ותרחישים. לצד שירות השכרת והקמת במות והשכרת ציוד נלווה לאירועים מכל הסוגים, אנו בחברת מ.אירועים משכירים גם מחסומים לאירועים, עשויים מתכת ועם אפשרויות יישום ופריסה שונות. המחסומים מאפשרים ליצור מתחמים מגודרים וסגורים, לנתב קהל בצורה יעילה ובטוחה, לספק הגנה לאזור הבמה וכן הלאה מבחינת שימושים והתאמה למהות האירוע.

שירות השכרת מחסומים הינו רלוונטי בעיקר לאירועים ציבוריים גדולים ומרובי משתמשים, אך לא רק בהם. אנו מספקית מענה מותאם אישית ואופטימאלי לצרכים עבור כל אירוע, בכל תנאי השטח ובפריסה רחבה באזורי הדרום והמרכז.

מסייעים לכם לעמוד בדרישות הרשויות לאירוע

כיום, קיום אירועים ציבוריים גדולים וכן אירועים מסוגים אחרים מחייב אישור מרשויות שונות – למשל מהמשטרה ומכבי האש – ובמקרים רבים מאוד ישנה דרישה להצבת מחסומי לחץ כחלק מארגון האירוע. כך שחברתנו מסייעת לכם לא רק לקבל את הבמה האידיאלית לאירוע שלכם, מעקות, מדרגות ושאר ציוד נלווה רלוונטי אלא גם לעמוד בדרישות החוקיות והרגולטוריות לגבי קיום האירוע והצבת מחסומים מתאימים.

זהו גם שירות משלים ונלווה לשירות הקמת הבמות שלנו, אך אנו משכירים מחסומי לחץ גם כחבילת שירות נפרדת כמובן. כאשר בכל מקרה ישנה הקפדה על מחסומים תקניים ובמצב תפקודי ואסתטי מעולה.

המחסומים כאמצעי מיתוג

אפשרות חדשנית ורלוונטית במיוחד עבור אירועים מסחריים או אירועים ציבוריים שונים היא להשתמש במחסומי לחץ כאמצעי מיתוג יעיל ובולט. כיום ניתן להלביש את כל מחסום כיסוי בד ייעודי, הכולל הדפסה של לוגו, כיתוב או מסר כלשהו שהקהל רואה

אמצעי יעיל לניהול ושליטה בקהל

מחסומי לחץ מהווים פיתרון יעיל מאוד לניהול ושליטה בקהל, מניעת כניסה לאזורים לא מורשים, הפרדת מתחמים, יצירת אזור סטרילי בין הבמה לקהל וכן הלאה. אלו מחסומים מתכתיים כבדים ויעילים, אשר מחוברים זה לזה בשיטה שהיא מצד אחד קלה להרכבה ופריסה אך מצד שני הקהל לא יכול להפריד בקלות בין המחסומים בעת האירוע עצמו. המחסומים מיועדים לעמוד בעומסים כבדים של לחץ מצד הקהל, אך בנוסף מאפשרים לכוחות הביטחון ולמארגני האירוע להוציא אנשים ספציפיים מאחורי המחסום בעת הצורך.

נמצאים ופועלים באזור הדרום כולו!

יתרון משמעותי של חברת מ.אירועים בהקשר של השכרת מחסומי לחץ ובמות לאירועים הוא העובדה שאו חברה הנמצאת באזור הדרום ומשרתת את כל האזור בנאמנות ובאהבה. לכן אנו יכולים להציע זמינות מהירה ואיכותית לאירועים בדרום וכמו כן תמחור אטרקטיבי במיוחד ללא תוספת עלות על הובלה רחוקה ומיוחדת.

לאורך השנים, חברת במות פור יו סיפקה מחסומי לחץ לאירועים רבים בישראל, כולל תוך שיתופי פעולה עם כוחות הביטחון, באירועים ציבוריים גדולים, בהופעות בידור, טקסים רשמיים, מסיבות וכן הלאה. נשמח לסייע לכם ולספק לכם פיתרון מעולה ומותאם אישית של מחסומים לאירועים.

אהבתם? חושבים שיעניין אחרים? שתפו!
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
ניווט מהיר
להצעת מחיר:
אף מסיבה היא לא מושלמת בלי הציוד המתאים. אמנם יש הרבה דברים להתחשב בהם כאשר מפיקים מסיבה, אך...
מתכננים חתונה בפעם הראשונה ואין לכם מושג איך להתארגן על כל הציוד הדרוש? השכרת ציוד לאירועים זה תחום...
בת מצווה היא אירוע מרגש במיוחד, היום שבו ילדה מתבגרת והופכת לנערה. זהו יום חשוב עבור הנערה שמוקדש...
בעת תכנון אירוע, אתם ניצבים בפני דילמות רבות. לבחור אולם אירועים היא ההחלטה עם ההשפעה הרבה ביותר על...
הפקת תערוכה היא אתגר גדול, יש ציפיות גבוהות בהן צריכה התערוכה לעמוד, ולא תמיד קל להגיע אליהן. תערוכה...
מארגנים אירוע? רוצים להפוך אותו לאחד בלתי נשכח? אין ספק שזאת מלאכה מורכבת ולא פשוטה. יש הרבה דברים...

השאר פרטים ונחזור אליך, או לחץ והתקשר:

פרטיי ישמשו לצורך קבלת הצעת מחיר, בכפוף לתנאי השימוש ולמדיניות הפרטיות של האתר.