השכרת שולחנות

ניווט מהיר

השכרת שולחנות – לאיזו מטרה?

השכרת שולחנות מתבצעת בעיקר לקראת אירועים, בהם נהוג לארח מספר גדול של אנשים, תוך הגשת כיבוד, המצריכה שימוש בשולחנות.

אבל למעשה, השכרת שולחנות משמשת לא רק לאירועים אלא גם לכנסים, ימי למידה מרוכזים, הזנת עובדים לפרויקט זמני, אירוח ביתי בחגים חשובים, ימי כיף בקהילה, פעילויות שיא של תנועות נוער, יציאה לקמפינג בקבוצה גדולה, ערבי שירה בציבור ועוד.

השכרת שולחנות לאירועים – סוגי שולחנות

בעוד שבנסיבות פחות פורמליות נהוג להשתמש בעיקר בשולחנות פלסטיק פשוטים, או שולחנות מתקפלים, כמו למשל באזכרות, ימי כיף לילדים, פעילות קהילתית וכן הלאה, באירועים חגיגיים יש לעיתים קרובות ביקוש דווקא לשולחנות יותר יוקרתיים ומעוצבים, שמוסיפים אלגנטיות ורושם לעיצוב של האירוע ומספקים מגוון שימושים נוספים.

השכרת שולחנות בבאר שבע לאירועים משמשת בין היתר לצורך יצירת הבחנה בין חללים שונים ושימושים שונים במרחב האירוע:

שולחנות בר משמשים למשל פעמים רבות לאזור קבלת הפנים בחתונות, כי בשלב זה של האירוע אנשים עדיין נמצאים בתנועה דינמית ומסתפקים בכיבוד קל.

שולחנות עץ גדולים ומעוצבים משמשים לעומת זאת לארוחה העיקרית לאחר החופה.

פינות ישיבה נמוכות, המורכבות משולחנות עץ נמוכים לצד ספסלי עץ בדרך כלל, משמשות לישיבה נינוחה באירועים המתקיימים תחת כיפת השמיים, כאשר המארגנים רוצים ליצור אווירה משוחררת, כמו בעת שבירת דיסטנס בין עובדים ומנהלים באירועי חברה למשל.

למטרת אירועים משפחתיים חגיגיים למשל, נהוג לחגוג באמצעות ארוחה משפחתית גדולה, הנערכת סביב שולחן ארוך, בסגנון שולחן אבירים. כדאי לשכור שולחן כזה לפי מספר המשתתפים ולפי האורך הרצוי, עם כסאות תואמים כמובן. שימוש בשולחן כזה יוצר באופן מיידי תחושה חגיגית ופורמלית, שהופכת את המפגש המשפחתי לאירוע מלא אוירה.

השכרת שולחנות בבאר שבע לפי צורה וגודל

אירועים נערכים במקומות שונים ומשונים – לעיתים תחת כיפת השמיים, לעיתים באולם סגור.

יחד עם זאת, כל אירוע נערך בסביבה מוגדרת, עם הגבלה בשטח המתאים להצבת שולחנות.

בהתאם לכך, השכרת שולחנות לאירועים צריכה להיות מותאמת בגודל ובצורה שיוכלו למלא את חלל האירוע בלי ליצור צפיפות גדולה מדי, שיספקו את האווירה המבוקשת ויתנו מענה לכלל המשתתפים באירוע.

כך למשל, שולחנות עגולים וגדולים יכולים להתאים מאוד לשימוש באירועים עם ארוחה גדולה, עם משתתפים רבים ולצורך יצירת ישיבה שוויונית ללא היררכיה.

מנגד, שולחן מלבני ארוך מתאים לשימוש בתור מזנון, בופה, או לישיבה פורמלית יותר, במקרים של ארוחות משפחתיות למשל, כאשר נהוג לתת מקום של כבוד לראש משפחה.

לאירוע דינמי, פחות פורמלי, או לאירוע שמוגש בו בעיקר אלכוהול, לצד כיבוד קל, כמו מפגש רווקים – רווקות, קבלת פנים ואפילו הופעה, שולחנות בר הם הפתרון האידיאלי. אפשר להציב לצידם כסאות או לאפשר לאורחים לעמוד ליד השולחן כדי להבטיח תנועה ומינגלינג במרחב.

העיצוב המתקבל הוא מאוורר ופתוח, עם הרבה מקום לתנועה חופשית וללא צפיפות.

השכרה של שולחנות ליצירת פינות זולה

פינות זולה מתאימות מאוד לאירועי חוץ – בין אם האירוע מתקיים על חוף הים או בגן אירועים, בשדה, במדבר, או ביער, פינות זולה יוצרות עיצוב צבעוני וקליל, שמתאים מאוד לאווירה הקלילה והנינוחה, הנוצרת בעת ישיבה בפינות כאלה.

שולחן זולה יהיה לרוב שולחן נמוך מעץ, המתאים לצד ישיבה על ספסלים נמוכים, כורסאות, או פופים צבעוניים.

שולחנות להשכרה – כל היתרונות

חברת מ. אירועים מאמינה ביתרונות הרבים של השכרת ציוד לאירועים בכלל זה גם שולחנות. הציוד שלנו מתוחזק היטב על ידי אנשי מקצוע, מגיע בכמויות לפי דרישה, מגוון גדול של עיצובים המשרתים סוגים שונים של צרכים ועוד.

בנוסף, צוות החברה מגיע לביצוע הובלה בכלי רכב מתאימים ויכול להביא את השולחנות שתזמינו, יחד עם פריטי ציוד נוספים – עד למקום האירוע, באשר הוא.

בנוסף, צוות החברה לא מסתפק בפריקה של הציוד מכלי הרכב, אלא גם מפזר אותו עבורכם לפי הצורך במקומות הרצויים.

אם כך, אנחנו חוסכים לכם את הצורך להחזיק כמויות גדולות של ציוד במחסנים, לשנע את הציוד בכלי רכב מיוחדים ואפילו את העבודה הכרוכה בפיזור הציוד במרחב האירוע.

השכרת שולחנות לאירועים מחיר

מחירי השכרת שולחנות לאירועים בבאר שבע משתנים ומגוונים כמספר הסוגים השונים של שולחנות להשכרה.

תוכלו למצוא שולחנות להשכרה במחיר של כמה עשרות שקלים ליחידה ושולחנות יוקרתיים, מעוצבים מעץ מלא במחירים גבוהים יותר, של עד מאות שקלים ליחידה.

חשוב לציין שהמחירים כוללים לעיתים גם את ההובלה והפיזור ולכן יש לבדוק את העניין לפני אישור הצעת המחיר.

לסיכום

השכרת שולחנות לאירועים היא תחום מגוון ועשיר באפשרויות.

לבחירה נכונה של סוג השולחנות ומספר מתאים של שולחנות עבור האירוע שלכם – צרו עמנו קשר ונשמח לעזור לכם.

דרגו את חווית שירות השכרת שולחנות לאירוע:
Sending
User Review
5 (11 votes)
להצעת מחיר:

השאר פרטים ונחזור אליך, או לחץ והתקשר:

פרטיי ישמשו לצורך קבלת הצעת מחיר, בכפוף לתנאי השימוש ולמדיניות הפרטיות של האתר.