השכרת פינות ישיבה

פינות ישיבה להשכרה – אילו סוגים של פינות ישיבה?

פינות ישיבה להשכרה משמשות למגוון סוגים של אירועים – החל בשמחות משפחתיות כמו וימי הולדת וחתונות וכלה באירועי חברה, כנסים, הרצאות, הופעות ואפילו ניחום אבלים.

פינת ישיבה יכולה להיות שולחנות וכיסאות בגובה סטנדרטי, המאפשר ישיבה לארוחה, או כיסאות בר גבוהים, לצד שולחנות בר קטנים, לצורך מינגלינג, או מנות הפתיחה בחתונה למשל.

פינות ישיבה מפנקות לאירועים יכולות להיות מורכבות גם משני ספסלים נמוכים לצד שולחן קטן, או אפילו פופים צבעוניים מפוזרים במרחב על גבי שטיחים רכים, המאפשרים ישיבה נינוחה במיוחד.

העיקר שתהיה התאמה אופטימלית של פינות הישיבה לאירוע שלכם.

השכרת פינות ישיבה – מה היא כוללת?

פינות ישיבה להשכרה יכולות להגיע בכמויות גדולות של ציוד ולכן השכרת פינות ישיבה כוללת במרבית המקרים גם הובלה של הציוד ברכב מתאים – משאית לכמות גדולה של פינות ישיבה להשכרה, או רכב קטן יותר לכמות גדולה של ציוד.

המחיר כולל בדרך כלל גם את עבודת הפיזור של הציוד, שכן ודאי לא תרצו לפזר בכוחות עצמכם מאות כסאות ושולחנות במתחם האירוע.

לבסוף, השכרת פינות ישיבה כוללת גם את איסוף הציוד והובלה בחזרה למחסני החברה, אך לא פחות חשוב – טיפולי תחזוקה וניקיון שוטפים לכל חלקי הציוד, כדי שתקבלו ציוד איכותי שנעים להשתמש בו תמיד.

זולות לאירועים – מה זה בדיוק?

עיצוב אירוע הוא קונספט גמיש למדי ולכן כאשר מתכננים אירוע חשוב להתאים את פינות הישיבה לקונספט ולעיצוב הכללי של האירוע. כך נכנסו לתמונה זולות לאירועים.

זולות לאירועים בדרך כלל מורכבות מציוד ישיבה נמוך, רך ונוח, המאפשר למשתתפי האירוע להשתרע בנוחות, בעיקר לאחר עיסוי, או סשם ריקודים אינטנסיבי, לאחר שתיית משקאות אלכוהולים, או למנוחה אחרי האוכל וגם סתם כדי להתפנק בישיבה נעימה בחברה טובה לעוד כמה שעות.

התקנה של זולות לאירועים כוללת שימוש בספסלי ישיבה ושולחנות נמוכים, פופים ושטיחים רכים, שהופכים את מתחם האירוע צבעוני יותר, שמח, קליל ומעוצב.

מכיוון שעיצוב זולות לאירועים כולל שימוש רב בטקסטיל, כמו מזרונים, פופים, כריות ושטיחים, אנחנו מקפידים הקפדה יתרה על ניקיון פינות הישיבה הללו באמצעות ניקוי יבש, כביסה ועוד.

המטרה היא להעניק לכם שימוש נעים בציוד השכרת אירועים שאנו מציעים וכמובן איכותי ומתוחזק היטב, כדי שההנאה עבור משתתפי האירוע תהיה שלמה.

לסיכום

פינות ישיבה לאירועים של חברת מ.אירועים מגיעות בכל הגדלים, הצורות, הצבעים, הסוגים והכמויות. אם אתם לא בטוחים בסוג פינות הישיבה המתאים, או בכמות הנחוצה לכם – צרו קשר עוד היום וקבלו ייעוץ מהצוות המקצועי שלנו.

ניווט מהיר
להצעת מחיר:

השאר פרטים ונחזור אליך, או לחץ והתקשר:

פרטיי ישמשו לצורך קבלת הצעת מחיר, בכפוף לתנאי השימוש ולמדיניות הפרטיות של האתר.