השכרת כסאות

ניווט מהיר

כסאות להשכרה – שימושים ייחודיים לרהיט סטנדרטי

כסאות להשכרה משמשים בראש ובראשונה לישיבה. הם מספקים מקומות ישיבה נוחים יותר ,או פחות, מאפשרים לחלץ רגליים אחרי סשן ריקודים סוער, או ישיבה מסודרת לצפיה במופע תרבותי, הם מאפשרים אכילה נוחה לצד שולחנות, או ישיבה נינוחה להיכרות עם אנשים חדשים ועוד, אבל כיסאות להשכרה יכולים לתת מענה לצרכים מורכבים הרבה יותר, כאשר מדובר על כסאות לאירועים.

 

השכרת כסאות לאירועים – ליצור מרחבים שונים בעזרת עיצוב

סוגים שונים של כסאות יכולים ליצור הבחנה ברורה בין חלקים שונים של מרחב אירוע, למשל בין אזור החופה בחתונה, אזור קבלת הפנים, אזור הארוחה המרכזית ואזור הבר.

לרוב נהוג להשתמש באזור קבלת הפנים בשולחנות בר, לצידם מוצבים כיסאות בר גבוהים, המסמנים לאורחים שזה הזמן לעשות מינגלינג ולא להתחייב לישיבה ארוכה מדי, כי בכל מקרה תכף תתחיל החופה.

בשטח החופה נהוג להציב דווקא כיסאות פלסטיק, שקל לפזק וקל לאסוף – בכל מקרה נשארים שם לזמן קצר בלבד ומיד עוברים לארוחה העיקרית.

באזור האוכל, נהוג להשתמש בכסאות עץ מעוצבים ויוקרתיים למראה, שהם כמובן גם נוחים לישיבה ממושכת, לצורך המנות העיקריות ושיחה עמוקה עם השכנים לשולחן.

לבסוף, האורחים עוברים לאזור הריקודים, שם מצפים מהם לשמח את החתן והכלה ולכן הישיבה תהיה על כיסאות בר, או בפינות ישיבה נוחות ונמוכות.

אבל כסאות להשכרה נחוצים גם לאירועים מסוגים אחרים.

השכרת כסאות – התאמה של העיצוב לאופי האירוע

כאמור, לבחירת סוג הכסאות יש השפעה ניכרת על האווירה והאופי של האירוע ולכן יש לבצע השכרת כסאות לאירועים מתאימים לאופי האירוע.

אירועים בלתי פורמליים, או אירועים שאינם מתאימים לשימוש בריהוט יוקרתי ועיצוב מושקע, כמו ניחום אבלים חו"ח, פעילויות לילדים, או לציבור הרחב, ואפילו כנסים רבי משתתפים, בדרך כלל מצריכים השכרת כסאות פשוטים מפלסטיק, אם כי לרוב נהוג לבצע השכרת כסאות ושולחנות לאירועים מסוג אלה.

כסאות להשכרה לאירועים פורמליים, או חגיגיים, מצד שני, מצריכה מעט יותר מחשבה על אופי המשתתפים, גיל המשתתפים, עיצוב המרחב ויצירת רושם הולם את המעמד.

השכרת פינות ישיבה נוחות, או זולות, נמצאת במקום טוב באמצע – צורות ישיבה אלה מתאימות לאירועים בלתי פורמליים, אבל מושקעים מבחינת העיצוב והאווירה, כי מדובר על צורת ישיבה נינוחה, משוחררת וצבעונית.

כסאות להשכרה בעיצוב יוקרתי – לרוב מדובר על כסאות מעץ מלא, כבדים ומעוצבים, עם כריות ריפוד לישיבה נוחה, המתאימים לאירועים עם ישיבה ממושכת סביב שולחן עץ מרשים באותה מידה.

כסאות אלה לרוב מושכרים לטובת אירועי מנהלים, אירועים משפחתיים ועוד.

השכרת כסאות – התאמה מספרית

השכרת כסאות לאירועים כרוכה לא רק בשיקולי עיצוב, התאמה לאופי האירוע וחלוקה למרחבים, אלא גם ובעיקר כמות מספקת, שלא יחסרו כסאות, אבל שגם לא יהיו הרבה יותר כסאות ממה שבאמת צריך.

השכרת כמות גדולה מדי של כיסאות, עשויה ליצור תחושה של מרחב ריק ולתת תחושה שהגיעו מעט מדי משתתפים.

מראה כעין זה עלול ליצור אווירה לא נעימה באירוע.

אם כך, למרות שכדאי תמיד לבצע השכרת כסאות בכמות מספקת, כלומר קצת יותר ממה שאתם באמת צריכים לאירוע שלכם, חשוב שלא תזמינו יותר מדי כסאות, שיעלו לכם יותר ויעמדו ריקים.

השכרת כסאות פלסטיק – כל היתרונות

כסאות פלסטיק אולי זכו למוניטין של רהיט פשוט וצנוע, ,אך למעשה הם מהווים את עיקר השוק להשכרת כסאות.

 • הם מתאימים כמעט לכל סוג של אירוע: ימי הולדת לילדים, חתונות, ארוחות משפחתיות, ניחום אבלים, כנסים, הרצאות, אירועים קהילתיים ועוד.
 • אלה כסאות קלי משקל ועמידים, לא נהרסים במגע עם מים, יכולים לשאת משקלים כבדים ומגיעים בצבעים שונים.
 • כיסאות פלסטיק קלים לנשיאה ולכן באירועים רבי משתתפים נוח מאוד לשנע ולפזר אותם במרחב.
 • כיסאות פלסטיק אינם סופגים כתמים ולכן גם אם הם מתלכלכים אפשר לנקות אותם בקלות והם גם קלים מאוד לניקוי – ניגוב קל במטלית לחה והכסא נקי כמו חדש.
 • למרות הפופולריות ללא תחרות של כיסאות פלסטיק לבנים, אפשר למצוא כסאות פלסטיק במגוון עיצובים, מותאמים שולחנות פלסטיק מעוצבים, נוחים לישיבה ובמגוון צבעים – החל בירוק וכחול כהה וכלה באדום, אפור ועוד.
 
 

שירות חברה להשכרת כסאות לאירועים בבאר שבע

אנחנו בחברת מ.אירועים מקפידים לתת לכם מעטפת מלאה של שירותים לקראת האירוע שלכם ולכן לא מסתפקים בהחזקה של ציוד להשכרה במחסנים שלנו אלא מספקים מגוון שירותים משלימים:

 • ייעוץ לפני תחילת בחירת הציוד לצורך בחירת הכמות הנאותה, העיצוב המתאים והמיקום המתאים
 • ניקוי ותחזוקה שוטפת של כל הציוד השכרה לאירועים, כדי שתקבלו את האיכות הגבוהה ביותר
 • הובלה של הציוד למקום האירוע על ידי צוות מקצועי בכלי רכב מתאים
 • פיזור של הציוד במקומות שתבחרו על ידי צוות החברה
 • איסוף הציוד בתום האירוע והשבתו למחסני החברה
 • ניקוי של הציוד לצד טיפולי תחזוקה לאחר השימוש ועד לפעם הבאה.
 

לסיכום

השכרת כסאות לאירועים מורכבת מכמה פרמטרים חשובים לבחירה נכונה, בניהם מספר הכיסאות, עיצוב מתאים לסגנון ואופי האירוע, התאמה של סוג הכסאות לאופי האורחים ולנסיבות המפגש, שימוש מושכל במספר סגנונות עיצוב של כסאות ופינות ישיבה לצורך חלוקת חלל האירוע למרחבים שונים ועוד.

לקבלת שירות מלא ומקיף, הכולל ייעוץ, הובלה ופיזור של הכסאות לאירוע שלכם, צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.

דרגו את חווית שירות השכרת כיסאות:
Sending
User Review
4.92 (12 votes)
להצעת מחיר: