השכרת כיסאות

ניווט מהיר

כיסאות להשכרה – שימושים ייחודיים לרהיט סטנדרטי

כיסאות להשכרה משמשים בראש ובראשונה לישיבה. הם מספקים מקומות ישיבה נוחים יותר ,או פחות, מאפשרים לחלץ רגליים אחרי סשן ריקודים סוער, או ישיבה מסודרת לצפיה במופע תרבותי, הם מאפשרים אכילה נוחה לצד שולחנות, או ישיבה נינוחה להיכרות עם אנשים חדשים ועוד, אבל כיסאות להשכרה יכולים לתת מענה לצרכים מורכבים הרבה יותר, כאשר מדובר על כיסאות לאירועים.

 

השכרת כיסאות לאירועים – ליצור מרחבים שונים בעזרת עיצוב

סוגים שונים של כיסאות יכולים ליצור הבחנה ברורה בין חלקים שונים של מרחב אירוע, למשל בין אזור החופה בחתונה, אזור קבלת הפנים, אזור הארוחה המרכזית ואזור הבר.

לרוב נהוג להשתמש באזור קבלת הפנים בשולחנות בר, לצידם מוצבים כיסאות בר גבוהים, המסמנים לאורחים שזה הזמן לעשות מינגלינג ולא להתחייב לישיבה ארוכה מדי, כי בכל מקרה תכף תתחיל החופה.

בשטח החופה נהוג להציב דווקא כיסאות פלסטיק, שקל לפזק וקל לאסוף – בכל מקרה נשארים שם לזמן קצר בלבד ומיד עוברים לארוחה העיקרית.

באזור האוכל, נהוג להשתמש בכיסאות עץ מעוצבים ויוקרתיים למראה, שהם כמובן גם נוחים לישיבה ממושכת, לצורך המנות העיקריות ושיחה עמוקה עם השכנים לשולחן.

לבסוף, האורחים עוברים לאזור הריקודים, שם מצפים מהם לשמח את החתן והכלה ולכן הישיבה תהיה על כיסאות בר, או בפינות ישיבה נוחות ונמוכות.

אבל כיסאות להשכרה נחוצים גם לאירועים מסוגים אחרים.

השכרת כיסאות – התאמה של העיצוב לאופי האירוע

כאמור, לבחירת סוג הכיסאות יש השפעה ניכרת על האווירה והאופי של האירוע ולכן יש לבצע השכרת כיסאות לאירועים מתאימים לאופי האירוע.

אירועים בלתי פורמליים, או אירועים שאינם מתאימים לשימוש בריהוט יוקרתי ועיצוב מושקע, כמו ניחום אבלים חו"ח, פעילויות לילדים, או לציבור הרחב, ואפילו כנסים רבי משתתפים, בדרך כלל מצריכים השכרת כיסאות פשוטים מפלסטיק, אם כי לרוב נהוג לבצע השכרת כיסאות ושולחנות לאירועים מסוג אלה.

כיסאות להשכרה לאירועים פורמליים, או חגיגיים, מצד שני, מצריכה מעט יותר מחשבה על אופי המשתתפים, גיל המשתתפים, עיצוב המרחב ויצירת רושם הולם את המעמד.

השכרת פינות ישיבה נוחות, או זולות, נמצאת במקום טוב באמצע – צורות ישיבה אלה מתאימות לאירועים בלתי פורמליים, אבל מושקעים מבחינת העיצוב והאווירה, כי מדובר על צורת ישיבה נינוחה, משוחררת וצבעונית.

כיסאות להשכרה בעיצוב יוקרתי – לרוב מדובר על כיסאות מעץ מלא, כבדים ומעוצבים, עם כריות ריפוד לישיבה נוחה, המתאימים לאירועים עם ישיבה ממושכת סביב שולחן עץ מרשים באותה מידה.

השכרת כיסאות – התאמה מספרית

השכרת כיסאות לאירועים כרוכה לא רק בשיקולי עיצוב, התאמה לאופי האירוע וחלוקה למרחבים, אלא גם ובעיקר כמות מספקת, שלא יחסרו כיסאות, אבל שגם לא יהיו הרבה יותר כיסאות ממה שבאמת צריך.

השכרת כמות גדולה מדי של כיסאות, עשויה ליצור תחושה של מרחב ריק ולתת תחושה שהגיעו מעט מדי משתתפים.

מראה כעין זה עלול ליצור אווירה לא נעימה באירוע.

אם כך, למרות שכדאי תמיד לבצע השכרה בכמות מספקת, כלומר קצת יותר ממה שאתם באמת צריכים לאירוע שלכם, חשוב שלא תזמינו יותר מדי, שיעלו לכם יותר ויעמדו ריקים.

השכרת כיסאות פלסטיק – כל היתרונות

כיסאות פלסטיק אולי זכו למוניטין של רהיט פשוט וצנוע, ,אך למעשה הם מהווים את עיקר השוק להשכרת כיסאות.

 • הם מתאימים כמעט לכל סוג של אירוע: ימי הולדת לילדים, חתונות, ארוחות משפחתיות, ניחום אבלים, כנסים, הרצאות, אירועים קהילתיים ועוד.
 • אלה כיסאות קלי משקל ועמידים, לא נהרסים במגע עם מים, יכולים לשאת משקלים כבדים ומגיעים בצבעים שונים.
 • כיסאות פלסטיק קלים לנשיאה ולכן באירועים רבי משתתפים נוח מאוד לשנע ולפזר אותם במרחב.
 • כיסאות פלסטיק אינם סופגים כתמים ולכן גם אם הם מתלכלכים אפשר לנקות אותם בקלות והם גם קלים מאוד לניקוי – ניגוב קל במטלית לחה והכסא נקי כמו חדש.
 • למרות הפופולריות ללא תחרות של כיסאות פלסטיק לבנים, אפשר למצוא במגוון עיצובים, מותאמים שולחנות פלסטיק מעוצבים, נוחים לישיבה ובמגוון צבעים – החל בירוק וכחול כהה וכלה באדום, אפור ועוד.
 
 

שירות חברה להשכרת כיסאות לאירועים בבאר שבע

אנחנו בחברת מ.אירועים מקפידים לתת לכם מעטפת מלאה של שירותים לקראת האירוע שלכם ולכן לא מסתפקים בהחזקה של ציוד להשכרה במחסנים שלנו אלא מספקים מגוון שירותים משלימים:

 • ייעוץ לפני תחילת בחירת הציוד לצורך בחירת הכמות הנאותה, העיצוב המתאים והמיקום המתאים
 • ניקוי ותחזוקה שוטפת של כל הציוד השכרה לאירועים, כדי שתקבלו את האיכות הגבוהה ביותר
 • הובלה של הציוד למקום האירוע על ידי צוות מקצועי בכלי רכב מתאים
 • פיזור של הציוד במקומות שתבחרו על ידי צוות החברה
 • איסוף הציוד בתום האירוע והשבתו למחסני החברה
 • ניקוי של הציוד לצד טיפולי תחזוקה לאחר השימוש ועד לפעם הבאה.
 

לסיכום

השכרת כיסאות לאירועים מורכבת מכמה פרמטרים חשובים לבחירה נכונה, בניהם מספר הכיסאות, עיצוב מתאים לסגנון ואופי האירוע, התאמה של סוג הכיסאות לאופי האורחים ולנסיבות המפגש, שימוש מושכל במספר סגנונות עיצוב של כיסאות ופינות ישיבה לצורך חלוקת חלל האירוע למרחבים שונים ועוד.

לקבלת שירות מלא ומקיף, הכולל ייעוץ, הובלה ופיזור לאירוע שלכם, צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.

דרגו את חווית שירות השכרת כיסאות:
Sending
User Review
4.92 (13 votes)
להצעת מחיר:

השאר פרטים ונחזור אליך, או לחץ והתקשר:

פרטיי ישמשו לצורך קבלת הצעת מחיר, בכפוף לתנאי השימוש ולמדיניות הפרטיות של האתר.