צור קשר

כל העולם במה…

אנו לוקחים את האמרה המפורסמת של ויליאם שייקספיר ברצינות ומספקים את השירות שלנו על פיה, הכוונה היא שאנו לוקחים מאוד ברצינות את הקמת הבמות שלנו ומקפידים לספק שירות מקיף, העונה על כלל דרישות הלקוח תוך התחשבות מתמדת בבטיחות ובחוזק הקונסטרוקציות. הבמה היא לרוב מוקד האירוע והיא מרכיב מהותי בעיצובו ובזרימתו מבחינת סדר הדברים והאווירה עבור האורחים, לכן עליה להיות לא פחות ממושלמת.

חברת מ.אירועים מציעה מגוון רחב מאוד של במות לאירועים ובפועל כל אתגר או דרישה שיעלו אנו נדע לספק את התשובה המתאימה בדמות במה מותאמת אישית העונה על כל הצרכים והתנאים בשטח. אנשי הצוות המיומנים שלנו הקימו ומקימים את הבמות בחתונות, בר ובת מצוות, אירועים פרטיים אחרים, הופעות בידור, אירועים רשמיים של רשויות מקומיות וגופים ציבוריים, אירועים עסקיים, אירועי חברה, אירועים בבתי ספר ועוד. אנו מקימים את הבמות לכל סוגי האירועים בכל תנאי שטח ובכל סדר גודל או גובה – כולל למשל במה ורחבת ריקודים לחתונה קסומה במדבר ועד במת ענק להופעה באירוע ציבורי גדול.

זה קריטי להתאים את הבמות לאירועים למהות תפקידן, הן מבחינת גודל וגובה אך גם מבחינת היבטים של משקל שהן אמורות לשאת, תנועת אנשים עליהן או הנחת ציוד כבד, מיקום הבמה (על משטח בטון או לחלופין בתנאי שטח קשים בטבע למשל), תוספות לבמה ועוד גורמים משפיעים.

מפיקים אירוע בקרוב?

חברת מ.אירועים מתמחה בהשכרת ובניית במות בכל הסוגים, הגדלים והגבהים. החברה היא גורם מרכזי בתחום האירועים ללקוחות עסקיים ופרטיים וכמו כן מציעה שירותים מקצועיים מקיפים בכל הנוגע לאחורי הקלעים של הפקת אירועים – זיקוקים, אטרקציות פירוטכניקה, בניית חדרי אמנים ארעיים וכן הלאה. חברת מ.אירועים מציעה במות בשירות אמין ומדויק, בפריסה רחבה הכוללת את כלל אזור הדרום והמרכז.