גידור להשכרה

גידור להשכרה, או גידור זמני נדרש לעיתים קרובות לשימוש באירועים רבי משתתפים, או מופעים עם קהל גדול המתקיימים בשטח פתוח.

יחד עם זאת קיימים שימושים רבים של גידור זמני, מוכרים אולי קצת פחות לקהל הרחב:

גידור להשכרה לצורך אירועים למשל, משמש לתיחום אתר האירוע ושמירה על סדר ציבורי, יוצר אירוע סטרילי למוזמנים בלבד, מאפשר שליטה ובקרה על כניסת הקהל למתחם האירוע, הפרדת איזורים בתוך שטח ההפקה, הסתרת שטחי תפעול בתוך המרחב, תשתית למיתוג, פרסום ודגלול,  החיונית לעיתים קרובות בסוגים שונים של אירועים, בסיס קונסטרוקציה, דוכנים, חדרי בידוק ועוד.

גידור להשכרה למופעים

גידור להשכרה למופעים מאופיין בשימוש בכמה סוגים של גידור להשכרה, אך הסוג המאפיין והייחודי ביותר של גידור להשכרה למופעים הוא כנראה גדרות לחץ.

מדובר על סוג ייחודי של גידור נייד, אותו מתקינים באזור הנתון יותר מאזורים אחרים במתחם לסכנה של דוחק ולחץ.

למשל כאשר מדובר על גידור להשכרה למופעים, לרוב מתקינים גדרות חלץ בקרבת הבמה, כדי למנוע מהקהל להפיל את הגדרות בגלל הישענות או דחיפה.

גדר לחץ משמשת גם גופים ביטחוניים למטרת שמירה על הסדר במקרים של הפגנות, או הפרות סדר אחרות, בגלל יכולת לעמוד בלחצים מיוחדים.

לצד גדרות לחץ, שהן אמצעי ייחודי לגידור במקומות עמוסים ודחוקים, במרבית המקרים כאשר מדובר על ארגון אירועים גדולים, או מופעים, יש צורך בסוגים נוספים של גידור, לצורך תיחום אזורים שונים במרחב, שמירה על הסדר, אבטחה, הסתרה ועוד.

גידור להשכרה – איכות ובטיחות זה שם המשחק

המטרה הראשונית לשימוש בגידור לאירועים ומופעים היא יצירת אלמנט בטיחותי, המגן על המשתתפים באירוע מפני צפיפות יתר, כניסת גורמים בלתי רצויים ועוד.

הגידור במקרים כאלה מגן גם על מארגני האירוע מפני תביעות משפטיות, מני הפסד כספים בעקבות כניסה ללא כרטיסים וכן מפני איבוד שליטה על התנהלות האירוע.

זו בדיוק הסיבה שאנחנו בחברת מ. אירועים מקפידים הקפדה יתרה על תחזוקה שוטפת ועמידה בתקנים מחמירים של מתקני הגידור השונים שלנו, מעסיקים צוות מקצועי ומיומן של מובילים ומתקינים שיטפלו עבורכם בהתקנת הגידור לפני תחילת האירוע ואף ילוו אתכם לאורך האירוע במידת הצורך – לטיפול בבעיות טכניות, אם יתעוררו כאלה.

לסיכום

גידור להשכרה מגיע במגוון צורות ומתאים לשימושים שונים, יחד עם זאת, חשוב להקפיד תמיד על השכרת גידור איכותי, מתוחזק היטב ותקני, לשמירה על בטיחות המשתתפים באירוע.

חברת מ. אירועים מציעה ציוד להשכרה לאירועים מכל הסוגים, בכלל זה גם גידור איכותי ותקני, בליווי של צוות מקצועי ומיומן. להזמנות ופרטים נוספים, התקשרו אלינו בהקדם וקבלו הצעה מתאימה.

 

ניווט מהיר
להצעת מחיר:

השאר פרטים ונחזור אליך, או לחץ והתקשר:

פרטיי ישמשו לצורך קבלת הצעת מחיר, בכפוף לתנאי השימוש ולמדיניות הפרטיות של האתר.