אודות החברה

חברת מ. אירועים היא בין המובילות בתחום השכרת ציוד לאירועים מכל הסוגים.
הערכים המובילים, המשמשים לנו קווים מנחים הם שירות, איכות, בטיחות ואמינות ולכן חשוב לנו להציע לכם שירות מהיר ויעיל, מחירים אטרקטיביים, ללקוחות פרטיים ועסקיים בכל הארץ.

אנשי הצוות המקצועי שלנו מוכנים לכל אתגר, מציעים פתרונות בהתאמה אישית לפי הצרכים של האירוע ושלכם וכמובן עושים הכל כדי לספק לכם ציוד איכותי, בטיחותי ומתוחזק ברמה גבוהה.

לצד כסאות ושולחנות, מחסומים וגדרות, וציוד משלים מכל הסוגים לאירועים, אנחנו משכירים ומקימים גם במות לאירועים – במות מכל הסוגים לשימושים שונים, כמו רחבת ריקודים לחוגגים, במה למופעים, פודיום לנאומים וכנסים ועוד.

הצוות המקצועי שלנו מתאים את הבמה לכל סוגי השטח, לפי דרישות הלקוח, בכל גודל, צורה ועיצוב שתרצו ואף מציע ייעוץ מקצועי באשר לבחירת הציוד המתאים, סוג, כמות וגודל.

להשלמת השירות אפשר למצוא אצלנו גם מחסומים, מעקות, גדרות, גב לבמה, שירותי עיצוב במות ועוד.
בין אם אתם מארגנים הופעת ענק לציבור הרחב בשטח עירוני, אירוע בטבע, אירוע קהילתי, עסקי, או משפחתי – תוכלו למצוא אצלנו את כל סוגי הציוד הדרושים לכם.

 

בין לקוחותינו אפשר למצוא בתי ספר ומוסדות ציבור, רשויות מקומיות, חברות הפקה, חברות מסחריות, אנשי עסקים ועוד.

הצוות המקצועי שלנו מוכן וערוך לכל סוג של אירוע ולכל דרישה, מיומן ועשיר בניסיון. אתם רק צריכים להתקשר ולהזמין את הציוד הדרוש לאירוע שלכם ואנחנו כבר נדאג לכל השאר.

 

השאר פרטים ונחזור אליך, או לחץ והתקשר:

פרטיי ישמשו לצורך קבלת הצעת מחיר, בכפוף לתנאי השימוש ולמדיניות הפרטיות של האתר.