מעקות דקורטיביים לבמה​

מעקה דקורטיבי לבמה הוא גבול מונע נפילות מהבמה, שומר על האמנים מפני מעריצים המנסים לפלוש לבמה, הופך את הבמה לאלמנט בטיחותי במרכז האירוע ומסייע להגדיר באופן מודגש את ההפרדה בין הבמה וכל מה שעליה לבין יתר המרחבים באירוע.

מעקות דקורטיביים הופכים את הבמה לאלמנט עיצובי במרחב, הופכים אותה לאלמנט מרכזי ומאסיבי שיש לו נוכחות נעימה ומעוצבת ומאפשרים שילוב זורם יותר של הבמה בעיצוב הכללי של המרחב.

אז מה עוד חשוב שתדעו על מעקות דקורטיביים לבמה?

מעקות דקורטיביים לבמה

אסתטיקה ואלגנטיות נמצאות גבוה בסדר העדיפויות כאשר מתכננים ומפיקים אירוע.

במיוחד כאשר מדובר על אירוע מושקע במיוחד, המשלב בתוכו מופע מוזיקה, או מופע אומנותי אחר, המצריכים מהמארגנים להתקין מתחם האירוע במה לאירועים – במה מיוחדת המותקנת במיוחד לצורך האירוע על ידי צוות מקצועי.

במה כזאת יכולה לשמש לנשיאת מספר גדול של רקדנים, או כלי נגינה כבדים ולעיתים קרובות יש עליה ציוד גדול וכבד משקל, שלא בהכרח נראה טוב במיוחד.

בנוסף במות לאירועים לעיתים קרובות מהוות את מרכז ההתרחשות באירועים ולכן יש להניח כי משתתפי האירוע ינסו להתקרב אליהם ככל הניתן, מה שעלול להגביר את הסיכון.

משום כך, נהוג להשתמש במעקות בטיחות בעת התקנת במות לאירועים, המשמשים מקדם ביטחון הכרחי.

אם כן, במיוחד עם החשיבות הגבוהה שיש לתת לנושא הבטיחות, איך נכנסת לתמונה האסתטיקה?

מעקות דקורטיביים – מה זה?

מעקות דקורטיביים לבמה, הם הפתרון ליצירת סביבה בטיחותית ומוגנת עבור משתתפי האירוע, שיש בה גם מידה ראויה של אסתטיקה.

מעקות מעוצבים במגוון סגנונות מאפשרים לא רק הסתרה של האלמנטים הכבדים והציוד שנמצא על הבמה, שמירה על בטיחות המשתתפים, הסתרה של מאחורי הקלעים, אלא גם ובעיקר – משתלבים בקו העיצובי הכללי של האירוע והופכים את הבמה לאלמנט דקורטיבי מרשים.

מעקות דקורטיביים – סוגי עיצובים

כאשר הצוות המקצועי של חברת מ. אירועים מגיע לשטח האירוע, הוא מבצע התקנה מלאה של כל חלקי הבמה – כולל מעקות דקורטיביים לבמה, תוך עריכת חישובים והתייחסות לצורת הקרקע, מיקום הבמה ביחס לאלמנטים אחרים באירוע, חיבורים לחשמל, מרחק מהקהל, נקודת עליה וירידה מהבמה ועוד.

את השיקולים האסתטיים בעיצוב המעקות, אנחנו עושים הרבה לפני שהצוות מגיע למקום האירוע, כדי להבטיח שהדקורציה של המעקות תהיה מותאמת לאירוע בצורה אופטימלית.

במרבית המקרים נהוג להדפיס כיסוי ממותג למעקות, אותו אנחנו מתאימים במיוחד לדרישות הלקוח, כאשר המטרה היא ליצור מעקות שמשתלבים בצורה אסתטית בתכנון הבמה ומעשירים את המראה הכולל.

כל זה תוך התייחסות חסרת פשרות לנושא הבטיחות והיעילות בתפעול ובשימוש במעקות בפרט וביתר מרכיבי הבמה בכלל.

את המעקות הדקורטיביים נהור להתקין מסביב לכל היקף הבמה, כדי להבטיח שהעיצוב המושקע נראה מכל חלקי הקהל.

מעקה ללא מיתוג – אלגנטי לא פחות

באירועים שבהם אין צורך במיתוג סביב הבמה, ניתן להשכיר מאיתנו מעקות דקורטיביים ללא הלבשה של מיתוג מודפס, אלא בעיצוב מיוחד, המקנה לבמה מראה מעוצב.

מעקות כאלה אנו נוהגים להתקין בעיקר בצידי הבמה, לעיתים גם בחזית, כאשר בחלק האחורי של הבמה נהוג להציב קיר מעוצב גבוה ומרשים, קרע שחור חלק ואלגנטי, או מסך וידאו לבחירתכם.

לסיכום

מעקות דקורטיביים לבמה הם הפתרון האסתטי והמעוצב ביותר שתוכלו להזמין לאירוע שלכם.

אם כבר השקעתם בהפקת אירוע מורכב, השכרת ציוד מכל הסוגים, הבאתם אמן איכותי לשמח את הקהל ושכרתם במה יקרה, כדאי להוסיף מעקות מעוצבים, שיהפכו את הבמה למרכז העיניינים וישאירו אותה נעימה לעיניים.

להזמנת במות לאירועים ומעקות דקורטיביים לאירועים – התקשרו עכשיו וקבלו מהצוות שלנו את כל המידע.

ניווט מהיר
להצעת מחיר:

השאר פרטים ונחזור אליך, או לחץ והתקשר:

פרטיי ישמשו לצורך קבלת הצעת מחיר, בכפוף לתנאי השימוש ולמדיניות הפרטיות של האתר.