איזה ציוד צריכים לאירועים בים?

חוף הים הוא לוקיישן מדהים לאירוע שמבטיח חוויה מיוחדת ומרגשת. אך עם כל היתרונות מגיעים גם תנאי שטח לא פשוטים שצריך להתמודד איתם. היום ניתן להשכיר סוגים שונים של ציוד לאירועים שמספקים פתרונות לקשיים של אירוע בים, ויאפשרו לכם לקיים את האירוע המושלם שאתם רוצים. נפרט כאן את כל סוגי הציוד שאנו משכירים.

אוהלים, גזיבו ושמשיות

אלו כנראה שלושת הדברים החשובים ביותר כאשר מארגנים אירוע בים, ובלעדיהם כמעט ולא ניתן לקיים את האירוע. השמש בים היא תמיד בעייתי, ובטוח שאינכם רוצים שכל האורחים שלכם יחזרו שרופים כיוון שלא דאגתם למקומות ישיבה בצל. פתרון אחד לבעיה זו היא שמשיות, הצבת כמות נכבדת של שמשיות בפינות הישיבה שתאפשר לאורחים לשבת בצל. גם גזיבו יכול לפתור בעיה זו.

בנוסף, לעיתים בקיץ, בימי שרב, גם ישיבה בצל יכולה להיות חמה מאוד, ולעורר אי נוחות בקרב האורחים. בעיה זו ניתן לפתור באמצעות אוהלים מקורים, שניתן גם להוסיף להם מיזוג או אוורור. גם רוחות יכולות להוות בעיה כאשר מקיימים אירוע בים, אך האוהלים פותרים גם בעיה זו. כל המתקנים הללו שאנו משכירים הינם בטוחים לחלוטין, ואנו מספקים גם את שירותי ההקמה שלהם.

מאווררים, מצננים ופטריות חימום

כפי שנאמר כבר, תנאי השטח בים יכולים להיות בעייתיים בעת קיום האירוע, אך לא רק בגלל החוסר בצל אלא גם בשל החום הרב. אנו מציעים מאווררים או מצננים שונים שיספקו אווירה נעימה עבור האורחים שלכם. כמובן שמומלץ לשלב אותם עם אוהל או גזיבו, שיאפשר את השמירה על הקור.

במידה ואתם מקיימים אירוע בים בחורף, או בעונת מעבר בשעות הערב, ייתכן שתתקלו ברוחות ובקור. במקרה כזה אנו מספקים פטריות חימום. זהו פתרון אלגנטי ומעולה אשר ישמור על האורחים שלכם, וידאג שיהיה להם חמים ונעים. גם את הפטריות כדאי לשלב עם אוהל סגור שימנע את כניסת הרוחות וישמור על החום.

פינות ישיבה וכיסאות

האופן האידיאלי לישיבה בים הוא על פינות ישיבה בסגנון "זולה". מדובר בספות עץ נמוכות עם כריות, שצמודות לשולחנות נמוכים. הפינות נוחות מאוד ומתאימות לסגנון של אירוע בים, שהינו אירוע פחות רשמי לרוב. מומלץ להצמיד לפינות הישיבה לוחות שש-בש כדי להכניס את אווירת הים, ולתת אטרקציה קטנה לאורחים, הרי כולם אוהבים משחק שש-בש בים.

במידה ויש צורך באפשרויות ישיבה יותר רשמיות, לדוגמה באירוע בו משתתפים אנשים בגיל יחסית מבוגר שפינות הישיבה יהיו להם פחות נוחות, ניתן גם להביא כיסאות סטנדרטיים. אנו מספקים מגוון סוגים של כיסאות, ובאפשרותכם לבחור את הסוג שמתאים ביותר עבור סגנון האירוע שלכם. כל הכיסאות נוחים, מעוצבים ובטוחים לישיבה.

השכרת ציוד חשמלי

על חוף הים, מן הסתם, אין תשתיות חשמליות, וסביר להניח שתצטרכו גנרטורים על מנת להפעיל את הציוד החשמלי שדרוש לאירוע. אנו מספקים גנרטורים מעולים ובטיחותיים. אנו מספקים גם מקררים, מקפיאים ומזנונים, שככל הנראה תצטרכו על מנת לאחסן בהם את האוכל עבור האירוע.

השכרת מחסומים

חוף הים הוא לרוב מתחם ציבורי שכל האנשים רשאים להיכנס אליו, אך אם אתם מקיימים אירוע פרטי, עליכם לוודא שלא ייכנסו אליו אנשים מן המניין שאינם שייכים אליו. בשביל זה אנו מספקים שירותי הצבת מחסומים, שייתחמו את שטח האירוע ויימנעו מאנשים זרים להיכנס אליו. כך תשמרו על הפרטיות שמגיעה לכם במהלך האירוע שלכם.

מומלץ בעת תכנון האירוע לעבור על הרשימה שמפורטת כאן ולבחון איזה מהציוד דרוש עבור האירוע שבא שתקיימו על חוף הים, בהצלחה!

אהבתם? חושבים שיעניין אחרים? שתפו!
Facebook
Email
WhatsApp
ניווט מהיר
להצעת מחיר:
הפקה של אירוע היא לא פשוטה – היא דורשת חשיבה על הפרטים הקטנים והגדולים, הסתכלות על התמונה הגדולה,...
פורים הוא החג הכי צבעוני, תוסס ופרוע של השנה, החג בו ליום אחד בשנה אנחנו יכולים להיות מישהו...
אירועי חברה בטבע הם דרך נפלאה לגיבוש של עובדי החברה בצורה ייחודית, פסטורלית ומרוחקת מרעשי היומיום. אירועי חברה...
חתונות בטבע תמיד היו בראש סדר עדיפויות של הזוגות הרומנטיים ביותר. להתחתן בחוף הים על רקע שקיעה, בקרחת...
הניסיון העשיר שלנו בתחום האירועים מראה שלאירועי חוץ בארץ יש אינספור יתרונות, אך בו זמנית הארגון שלהם עלול...
אירועים משתנים זה מזה בצרכים שלהם – אירוע חברה עם הופעה של סטנדאפיסט שונה מחתונה עם הופעה של...

השאר פרטים ונחזור אליך, או לחץ והתקשר:

פרטיי ישמשו לצורך קבלת הצעת מחיר, בכפוף לתנאי השימוש ולמדיניות הפרטיות של האתר.