מפיקים תערוכה? צ'ק ליסט לציוד שדרוש לכם לתערוכה

הפקת תערוכה היא אתגר גדול, יש ציפיות גבוהות בהן צריכה התערוכה לעמוד, ולא תמיד קל להגיע אליהן. תערוכה יכולה להיות אירוע קטן ומקומי, אך גם יכולה להיות הפקה ענקית שדורשת המון חשיבה ותכנון. כשאתם מארגנים את התערוכה עליכם לשים דגש רב על הציוד לאירועים שאתם משכירים בעבורה. צריך שהציוד יהיה מצוין והחברה ממנה תשכירו תהיה מקצועית ואיכותית. אנו מציעים שירותי השכרה של מגוון סוגי ציוד עבור תערוכות שנפרט כאן בהמשך. 

תכנון התערוכה 

לתערוכה יש, מן הסתם, מטרה מסוימת וחזון שמוביל אותה. כמארגני התערוכה עליכם לדעת כי הציוד שתביאו יתאים לתכנון שלכם, לאופי התערוכה ולמבנה שבו היא מתקיימת. חשוב לבצע סיור מקדים איתנו על מנת שנכיר את שטח התערוכה, נדע איזה ציוד ספציפי מהמבחר הרחב שלנו מתאים לתנאים ונוודא כי הכל יהיה מושלם ביום התערוכה. 

אז איזה ציוד דרוש עבורכם?

צילום מטושטש של תערוכה

במות לתערוכות להשכרה

בתערוכות רבות יש צורך בבמה, אם זה עבור הופעה שמתקיימת בהן, תצוגת אופנה או במה עבור מיצג מסוים. אנו מספקים שירות מקצועי ומסור של השכרה והקמה של במות. אנו עובדים איתכם בשיתוף כדי להתאים את הבמה אישית ובמיוחד עבור התערוכה שלכם. בסיור המקדים אנחנו בוחנים את תנאי השטח, ולפי זה והדרישות שלכם אנו בוחרים את הגובה והגודל המתאים. 

מעבר לבמות עצמן אנו מספקים ציוד נלווה, כמו מעקות לבמה, מדרגות חזקות או גב לבמה. שירות נלווה נוסף שאנו מעניקים בנוסף להקמת הבמה הוא שירות עיצוב במות, שמאפשר להתאים את מראה הבמה לעיצוב הכולל של התערוכה. העובדים שלנו הם מיומנים ומקצועיים, וניתן לסמוך עליהם בעיניים עצומות כי הבמות יהיו יציבות, בטיחותיות וברמה הגבוהה ביותר. 

מחסומים וגידור להשכרה

אם התערוכה שלכם מתקיימת בחוץ, או במקום שהוא לרוב שטח ציבורי, תרצו לחסום מאנשים שלא שילמו או לא הוזמנו לתערוכה מלהיכנס לשטחה. בדיוק בשביל זה אנו מציעים שירותי הצבת מחסומים או גידור זמני. המחסומים והגדרות הזמניות שלנו מתאימים עבור כל אירוע, וימנעו מאורחים בלתי רצויים להיכנס לתערוכה שלכם. הם יוצבו ובסיום התערוכה גם יפורקו על ידי העובדים שלנו. 

כלי אוכל להשכרה

אם מדובר בתערוכה שכוללת גם הגשת אוכל, תצטרכו לדאוג לכלים רבים לאכילה עבור כל משתתפי האירוע. אנו מספקים שירותי השכרה של צלחות, קערות, מזלגות, כפות, סכינים וכלי הגשה. כל כלי האוכל איכותיים, דקורטיביים ונוחים לשימוש. יש עיצובים שונים עבור כלי האוכל ותוכלו לבחור אחד שמתאים לסגנון התערוכה. 

מזנונים ומקררים להשכרה

בשביל להגיש אוכל יש צורך, נוסף לכלי האוכל, במקומות אחסון והגשה בעבורו. אנו מציעים שירותי השכרה של מזנונים, בהם תוכלו לקיים "בופה" ממנו יוגש האוכל, וגם לאחסן בתוכם את האוכל שטרם הוגש. ניתן גם להשכיר מקררים ולאחסן בהם את האוכל "מאחורי הקלעים". המזנונים, המקררים והמקפיאים שלנו הם מצוינים, וישמרו על האוכל שלהם במצב מעולה עד להגשתו. 

גנרטורים להשכרה

רוצים לקיים את התערוכה שלכם ביער, בשטח או בים? פעמים רבות תערוכות מתקיימות בתנאי שטח או באזור שאינו מסודר, ואינו בעל תשתית חשמלית מסודרת או מספקת. אנו מספקים גנרטורים עוצמתיים שמתאימים לכל סוג של אירוע או תערוכה. אנו נדאג לכם לחשמל לאורך כל הערב, בלי חשש שמשהו ישתבש בדרך. 

כיסאות להשכרה

למרות שפעמים רבות הביקור בתערוכה כולל הסתובבות רגלית ארוכה, חשוב לדאוג לכיסאות טובים ונוחים, עבור אלו שמעוניינים לשבת. בנוסף, אם קיימת תכנית אמנותית מסוימת, ייתכן שכל האורחים בתערוכה יצטרכו אפשרות לישיבה. הכיסאות להשכרה שאנו מציעים הם כיסאות איכותיים, מסוגים שונים, מהפשוט ביותר ועד לאלגנטי ומפואר ביותר. תוכלו לבחור את סוג הכיסא המתאים לכם ביותר. לדוגמה, אם התערוכה כוללת קבלת פנים עם כיבוד וקוקטיילים, הכיסאות המתאימים יהיו כיסאות בר גבוהים. 

שולחנות להשכרה

גם שולחנות הם דבר נחוץ בקיום תערוכה, במיוחד כאשר אתם בוחרים להביא לתערוכה דוכני אוכל, שהאורחים יצטרכו מקום לשבת לידו ולאכול עליו. השולחנות להשכרה שאנו מספקים הם שונים ומגוונים – עגולים, ארוכים, גבוהים ונמוכים. את השולחנות כדאי גם להתאים לאופי האירוע, וכן לכיסאות שבחרתם בעבורו. 

כעת כאשר אתם מודעים לאפשרויות השונות הניצבות בפניכם, נותר לכם לגשת לתכנון התערוכה וליצור רשימת ציוד דרוש מסודרת. אנחנו כאן לשירותכם!

אהבתם? חושבים שיעניין אחרים? שתפו!
Facebook
Email
WhatsApp
ניווט מהיר
להצעת מחיר:
הפקה של אירוע היא לא פשוטה – היא דורשת חשיבה על הפרטים הקטנים והגדולים, הסתכלות על התמונה הגדולה,...
פורים הוא החג הכי צבעוני, תוסס ופרוע של השנה, החג בו ליום אחד בשנה אנחנו יכולים להיות מישהו...
אירועי חברה בטבע הם דרך נפלאה לגיבוש של עובדי החברה בצורה ייחודית, פסטורלית ומרוחקת מרעשי היומיום. אירועי חברה...
חתונות בטבע תמיד היו בראש סדר עדיפויות של הזוגות הרומנטיים ביותר. להתחתן בחוף הים על רקע שקיעה, בקרחת...
הניסיון העשיר שלנו בתחום האירועים מראה שלאירועי חוץ בארץ יש אינספור יתרונות, אך בו זמנית הארגון שלהם עלול...
אירועים משתנים זה מזה בצרכים שלהם – אירוע חברה עם הופעה של סטנדאפיסט שונה מחתונה עם הופעה של...

השאר פרטים ונחזור אליך, או לחץ והתקשר:

פרטיי ישמשו לצורך קבלת הצעת מחיר, בכפוף לתנאי השימוש ולמדיניות הפרטיות של האתר.