מחסומים לאירועים

מחסומים לאירועים מאפשרים חלוקה יעילה למתחמים באירועים, הם מאפשרים הפרדת הקהל מאזורים בהם הוא לא אמור להיות, יעילים ביצירת שבילים ועמדות עמידה בתור ובאופן כללי מאפשרים שליטה ובקרה על הקהל באירועים מכל הסוגים. בישראל, עבור אירועים מסוימים יש דרישה מחייבת מהרשויות להצבת מחסומים כחלק מקבלת רישיון לאירוע ובמקרים רבים בהחלט מדובר על הכרח תפעולי להצלחת ובטיחות האירוע. בתור חברה המתמחה בהשכרת ובהקמת במות, אנו מציעים כשירות משלים ונלווה גם השכרת מחסומים לאירועים – להפרדת הבמה מהקהל, לעמידה בדרישות הרשויות ולכל צורך אחר של ניהול ושליטה בקהל.

מחסומי מתכת חזקים ואמינים אלו נקראים לעיתים גם מחסומי לחץ, מחסומי קהל, מחסומי ביטחון וכן הלאה – כל המונחים נכונים ומתארים בצורה ראויה של השימושים השונים של מחסומים אלו. בחברת מ.אירועים אנו מציעים מחסומים לאירועים העשויים מתכת מגולוונת איכותית ועמידה במיוחד, בגימור איכותי ועם אפשרות להוספת בדי מיתוג מותאמים אישית או לכסות את המחסומים ליצירת מראה אסתטי ומעוצב יותר.

ניסיון באספקת מחסומים לאירועים מכל הסוגים

לאורך שנות פעילות החברה בתחום הקמת הבמות באירועים, במות פור יו פיתחה שיתופי פעולה עם חברות הפקת אירועים רבות, עם גורמי ביטחון ועם בעלי אירועים רבים. כך שיש לנו ניסיון עשיר באספקת פתרונות ל מחסומים לאירועים והיכרות איכותית עם הצרכים בשטח ועם היישום הנכון לצורך שליטה אופטימאלית בהתנהלות ותנועת הקהל. חברתנו סיפקה מחסומי קהל למסיבות, להופעות בידור ומוסיקה, לאירועים פוליטיים, לאירועי ספורט, לטקסים רשמיים, אירועים ציבוריים – חברתיים ועוד. הכל בהתאם להגדרות החוק וכוחות הביטחון ובהתאמה מושלמת לצרכים בשטח של כל אירוע פרטני.

המחסומים מציעים מבנה יעיל, הן מבחינת בטיחות וניהול הקהל והן מבחינת אחסון – כאשר האחסון קומפקטי במיוחד בזכות השתלבות כל מחסום במחסום שלפניו. המחסומים עמידים לחלודה, אינם זקוקים לתמיכות נוספות והחיבור שלהם זה לזה פשוט וללא צורך בכלים מיוחדים. ניתן לשכור מחסומים לאירועים בכמויות גדולות או קטנות, באופן בלעדי או כשירות משלים להקמת במה על ידינו עבור האירוע שלכם

יעילות בניהול הקהל ושליטה עליו

באירועים רבים קיים באופן מהותי צורך לשלוט בתנועה ומקיום הקהל ולנהל את הקהל בצורה יעילה ובטיחותית. מחסומים לאירועים מאפשרים בדיוק את זה והמחסומים שלנו נשמרים במצב תפעולי אופטימאלי כך שהם מספקים שימושיות ללא תקלות וללא הפתעות בשטח. מחסומי לחץ / קהל אלו קלים מאוד לפריסה והקמה, אך בנוסף הם חזקים ויציבים מאוד והקהל לא יכול לפתוח את חיבורי המחסומים בקלות. ישנם סוגים שונים של מחסומים לאירועים, אך המהות זהה והיא מניעת מעבר לאזורים מסוימים ושליטה על התנהלות הקהל במהלך האירוע – לבטיחות הציוד, בטיחות מובילי האירוע וכמובן שלבטיחות הקהל עצמו.

אם אתם זקוקים למחסומי קהל לאירוע שלכם ומחפשים שירות אמין, מקצועי ושקוף עם תמחור תחרותי, פנו אלינו היום לפרטים נוספים והצעת מחיר.

אהבתם? חושבים שיעניין אחרים? שתפו!
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
ניווט מהיר
להצעת מחיר:
אף מסיבה היא לא מושלמת בלי הציוד המתאים. אמנם יש הרבה דברים להתחשב בהם כאשר מפיקים מסיבה, אך...
מתכננים חתונה בפעם הראשונה ואין לכם מושג איך להתארגן על כל הציוד הדרוש? השכרת ציוד לאירועים זה תחום...
בת מצווה היא אירוע מרגש במיוחד, היום שבו ילדה מתבגרת והופכת לנערה. זהו יום חשוב עבור הנערה שמוקדש...
בעת תכנון אירוע, אתם ניצבים בפני דילמות רבות. לבחור אולם אירועים היא ההחלטה עם ההשפעה הרבה ביותר על...
הפקת תערוכה היא אתגר גדול, יש ציפיות גבוהות בהן צריכה התערוכה לעמוד, ולא תמיד קל להגיע אליהן. תערוכה...
מארגנים אירוע? רוצים להפוך אותו לאחד בלתי נשכח? אין ספק שזאת מלאכה מורכבת ולא פשוטה. יש הרבה דברים...

השאר פרטים ונחזור אליך, או לחץ והתקשר:

פרטיי ישמשו לצורך קבלת הצעת מחיר, בכפוף לתנאי השימוש ולמדיניות הפרטיות של האתר.