מחסומים לאירועים

מחסומים לאירועים מאפשרים חלוקה יעילה למתחמים באירועים, הם מאפשרים הפרדת הקהל מאזורים בהם הוא לא אמור להיות, יעילים ביצירת שבילים ועמדות עמידה בתור ובאופן כללי מאפשרים שליטה ובקרה על הקהל באירועים מכל הסוגים. בישראל, עבור אירועים מסוימים יש דרישה מחייבת מהרשויות להצבת מחסומים כחלק מקבלת רישיון לאירוע ובמקרים רבים בהחלט מדובר על הכרח תפעולי להצלחת ובטיחות האירוע. בתור חברה המתמחה בהשכרת ובהקמת במות, אנו מציעים כשירות משלים ונלווה גם השכרת מחסומים לאירועים – להפרדת הבמה מהקהל, לעמידה בדרישות הרשויות ולכל צורך אחר של ניהול ושליטה בקהל.

מחסומי מתכת חזקים ואמינים אלו נקראים לעיתים גם מחסומי לחץ, מחסומי קהל, מחסומי ביטחון וכן הלאה – כל המונחים נכונים ומתארים בצורה ראויה של השימושים השונים של מחסומים אלו. בחברת מ.אירועים אנו מציעים מחסומים לאירועים העשויים מתכת מגולוונת איכותית ועמידה במיוחד, בגימור איכותי ועם אפשרות להוספת בדי מיתוג מותאמים אישית או לכסות את המחסומים ליצירת מראה אסתטי ומעוצב יותר.

ניסיון באספקת מחסומים לאירועים מכל הסוגים

לאורך שנות פעילות החברה בתחום הקמת הבמות באירועים, במות פור יו פיתחה שיתופי פעולה עם חברות הפקת אירועים רבות, עם גורמי ביטחון ועם בעלי אירועים רבים. כך שיש לנו ניסיון עשיר באספקת פתרונות ל מחסומים לאירועים והיכרות איכותית עם הצרכים בשטח ועם היישום הנכון לצורך שליטה אופטימאלית בהתנהלות ותנועת הקהל. חברתנו סיפקה מחסומי קהל למסיבות, להופעות בידור ומוסיקה, לאירועים פוליטיים, לאירועי ספורט, לטקסים רשמיים, אירועים ציבוריים – חברתיים ועוד. הכל בהתאם להגדרות החוק וכוחות הביטחון ובהתאמה מושלמת לצרכים בשטח של כל אירוע פרטני.

המחסומים מציעים מבנה יעיל, הן מבחינת בטיחות וניהול הקהל והן מבחינת אחסון – כאשר האחסון קומפקטי במיוחד בזכות השתלבות כל מחסום במחסום שלפניו. המחסומים עמידים לחלודה, אינם זקוקים לתמיכות נוספות והחיבור שלהם זה לזה פשוט וללא צורך בכלים מיוחדים. ניתן לשכור מחסומים לאירועים בכמויות גדולות או קטנות, באופן בלעדי או כשירות משלים להקמת במה על ידינו עבור האירוע שלכם

יעילות בניהול הקהל ושליטה עליו

באירועים רבים קיים באופן מהותי צורך לשלוט בתנועה ומקיום הקהל ולנהל את הקהל בצורה יעילה ובטיחותית. מחסומים לאירועים מאפשרים בדיוק את זה והמחסומים שלנו נשמרים במצב תפעולי אופטימאלי כך שהם מספקים שימושיות ללא תקלות וללא הפתעות בשטח. מחסומי לחץ / קהל אלו קלים מאוד לפריסה והקמה, אך בנוסף הם חזקים ויציבים מאוד והקהל לא יכול לפתוח את חיבורי המחסומים בקלות. ישנם סוגים שונים של מחסומים לאירועים, אך המהות זהה והיא מניעת מעבר לאזורים מסוימים ושליטה על התנהלות הקהל במהלך האירוע – לבטיחות הציוד, בטיחות מובילי האירוע וכמובן שלבטיחות הקהל עצמו.

אם אתם זקוקים למחסומי קהל לאירוע שלכם ומחפשים שירות אמין, מקצועי ושקוף עם תמחור תחרותי, פנו אלינו היום לפרטים נוספים והצעת מחיר.

אהבתם? חושבים שיעניין אחרים? שתפו!
Facebook
Email
WhatsApp
ניווט מהיר
להצעת מחיר:
הפקה של אירוע היא לא פשוטה – היא דורשת חשיבה על הפרטים הקטנים והגדולים, הסתכלות על התמונה הגדולה,...
פורים הוא החג הכי צבעוני, תוסס ופרוע של השנה, החג בו ליום אחד בשנה אנחנו יכולים להיות מישהו...
אירועי חברה בטבע הם דרך נפלאה לגיבוש של עובדי החברה בצורה ייחודית, פסטורלית ומרוחקת מרעשי היומיום. אירועי חברה...
חתונות בטבע תמיד היו בראש סדר עדיפויות של הזוגות הרומנטיים ביותר. להתחתן בחוף הים על רקע שקיעה, בקרחת...
הניסיון העשיר שלנו בתחום האירועים מראה שלאירועי חוץ בארץ יש אינספור יתרונות, אך בו זמנית הארגון שלהם עלול...
אירועים משתנים זה מזה בצרכים שלהם – אירוע חברה עם הופעה של סטנדאפיסט שונה מחתונה עם הופעה של...

השאר פרטים ונחזור אליך, או לחץ והתקשר:

פרטיי ישמשו לצורך קבלת הצעת מחיר, בכפוף לתנאי השימוש ולמדיניות הפרטיות של האתר.