מחסומים האם זה מתאים לכל אירוע?

אם אתם מתכננים אירוע בקרוב, יכול להיות שאתם שוקלים שימוש במחסומים או בגידור זמני. מחסומים הם דרך נהדרת להשתלט על אירועים ויש להם שימושים רבים, אך כמובן הם לא מתאימים לכל אירוע – אלא לאירועים ספציפיים.

מתי צריך להשתמש במחסומים ואיך עושים את זה נכון? המשיכו לקרוא, אנחנו כאן עם כל הפרטים!

אירועים ציבוריים 

מחסום באירוע

אירועים ציבוריים דורשים הרבה פעמים שימוש בגידור זמני. אירועים כאלו יכולים להיות פסטיבלים חיצוניים, אירועים כמו חגיגות יום העצמאות וחגים נוספים, ירידים, מצעדים, הפגנות פוליטיות, אירועי ספורט וכדומה. במקרים כאלו, מחסומים מאפשרים לנו לנהל ולהכווין את הקהל, והם משמשים גם כמחסומים פיזיים אך גם כמחסומים פסיכולוגיים, שמבהירים לקהל מהו תחום אירוע. מחסומים גם מאפשרים לסדר את התור בכניסה במטרה להכווין את הקהל, למנוע צפיפות יתר בכניסה וכן לשלוט בזרימת התנועה.

בנוסף, מחסומים יאפשרו לכם לבדוק כל אורח שמגיע לאירוע וכן לבצע בדיקת בטיחות – דבר חשוב במדינה כמו שלנו, וקריטי בעיקר באירועים ציבוריים גדולים! 

הופעות ונאומים

מחסומים הם אידיאליים גם כאשר יש שימוש בבמות לצורך הופעות, נאומים, מופעי ריקוד, מופעי סטנדאפ וכדומה. גידור זמני יוצר מחסום בין הבמות לקהל, מחסום שיכול להיות חשוב במיוחד בעיקר אם מדובר על אנשים בעלי פרופיל גבוה. כך ניתן להציב מחסום – שגם הוא מתפקיד כמחסום פיזי אך גם פסיכולוגי – שמבהיר לקהל היכן עובר הגבול, תרתי משמע. 

אירועים פרטיים בטבע

לא רק אירועים ציבוריים זקוקים למחסומים. גם אם אתם מתכננים אירועים פרטיים כמו חתונה, חגיגת בר/בת מצווה, אירוע משפחתי, אירוע גיבוש חברה וכדומה – אתם עשויים להזדקק למחסומים, אם מדובר על אירוע שנערך, למשל, בטבע. באמצעות גידור זמני תוכלו לתחם את האירוע הפרטי שלכם, כך שכל האורחים ידעו בדיוק מה הגבולות וכן גם כדי למנוע כניסה של אנשים זרים שלא הוזמנו לאירוע. כל עוד אתם לא עורכים את האירוע במקום מסודר כמו אולם או גן אירועים, כדאי להיעזר במחסומים. 

כניסה בתשלום 

אם אתם מתכננים אירוע שהכניסה אליו בתשלום ובאמצעות כרטיס, כדאי גם כן להיעזר במחסומים כדי ליצור תור מסודר, כך שרק מי שבעל כרטיס יוכל להיכנס לאירוע ולא יהיו "מסתננים". גידור זמני יאפשר לכם להכווין את הקהל ולאפשר כניסה רק ממקום אחד או מכמה מקומות מסוימים, וכן להציב בדיקת כרטיסים בכניסה.

חניה

הרבה פעמים אין צורך בגידור זמני במקום האירוע עצמו, אך כן באזור החניה. מחסומים יכולים לעזור להכווין את התנועה במקום החניה וכך למנוע בלבולים. במקומות בהם אין חניה מסודרת, המחסומים יכולים להיות הדרך שלכם ליצור חניון מסודר גם אם אין תשתית קיימת, וכך לוודא שכל אורח מוצא את החניה שלו בקלות ולא מסתבך. 

לאילו אירועים לא מתאים להוסיף מחסומים?

האירועים הנ"ל הם האירועים העיקריים הדורשים שימוש במחסומים. כמו שכבר ציינו, אירועים שנערכים במקומות מסודרים ומתוחמים היטב אינם נזקקים למחסומים, וכן גם אירועים בהם השטח לא צריך להיות מוגבל. בכל מקרה אחר, מחסומים הם דרך נהדרת לתחום את האירוע, לסנן את הנכנסים, לוודא שאתם לא עולים על הגבלת האירוח במקום ולהשליט סדר! 

חשוב לבחור בסוג המחסום הנכון (ישנו גידור חבלים, מחסומי מתכת, מחסומים ממותגים וכדומה), וכן להבין כיצד למקם את המחסומים בצורה האסטרטגית הטובה ביותר. לכן, תמיד כדאי להיעזר בחברת השכרה מומחית!

אהבתם? חושבים שיעניין אחרים? שתפו!
Facebook
Email
WhatsApp
ניווט מהיר
להצעת מחיר:
הפקה של אירוע היא לא פשוטה – היא דורשת חשיבה על הפרטים הקטנים והגדולים, הסתכלות על התמונה הגדולה,...
פורים הוא החג הכי צבעוני, תוסס ופרוע של השנה, החג בו ליום אחד בשנה אנחנו יכולים להיות מישהו...
אירועי חברה בטבע הם דרך נפלאה לגיבוש של עובדי החברה בצורה ייחודית, פסטורלית ומרוחקת מרעשי היומיום. אירועי חברה...
חתונות בטבע תמיד היו בראש סדר עדיפויות של הזוגות הרומנטיים ביותר. להתחתן בחוף הים על רקע שקיעה, בקרחת...
הניסיון העשיר שלנו בתחום האירועים מראה שלאירועי חוץ בארץ יש אינספור יתרונות, אך בו זמנית הארגון שלהם עלול...
אירועים משתנים זה מזה בצרכים שלהם – אירוע חברה עם הופעה של סטנדאפיסט שונה מחתונה עם הופעה של...

השאר פרטים ונחזור אליך, או לחץ והתקשר:

פרטיי ישמשו לצורך קבלת הצעת מחיר, בכפוף לתנאי השימוש ולמדיניות הפרטיות של האתר.