תרנים לדגלים להשכרה

שימוש בדגלים לאירוע, או לסמל מועד מיוחד, משרת את ההיבט העיצובי, מאפשר מיתוג בולט ומרשים, מוסיף ליצירת אווירה מיוחדת ועוד, מכיוון שדגלים הם אביזרים שנראים למרחוק ויוצרים תנועה – הם מתנופפים ברוח, כך שהם בולטים אף יותר, יוצרים מראה משמח וחגיגי במיוחד.

אם הזמנתם דגלים ממותגים לאירוע שלכם, או דגלים לציון מועד מיוחד במרחב הציבורי, מה שנותר לכם לעשות הוא להזמין תרנים לדגלים להשכרה.

אז מה חשוב לדעת על תרנים לדגלים להשכרה, רגע לפני שהאירוע מתחיל?


השכרה של תרנים לדגלים – למה זה משמש?

תרנים משמשים להגבהה של דגלים, כדי לאפשר לו לבלוט מכל מקום במרחב.

אבל תרנים איכותיים משמשים בתפקיד נוסף ולא פחות חשוב – שמירה על בטיחות הנוכחים.

התורן הוא עמוד גבוה, ארוך וצר, עליו משחילים את הדגל כדי לתלות אותו בגובה הרצוי.

יחד עם זאת עדיין מדובר על תורן גבוה עשוי מתכת, שאם חלילה יפול, הוא עלול לפגוע במישהו ולגרום לנזקים.לכן,לא פחות חשוב מהזמנה של תרנים בגובה הרצוי, יש לבדוק לפני השכרה את התקנים הבטיחותיים של התורן, את אופן ההתקנה שלו ואת רמת המיומנות והאמינות של הצוות המקצועי העוסק בהתקנה.


תרנים לדגלים – איך לבחור את סוג התורן?

השכרה של תרנים אפשרית מגוון גדול,  לפי אורך התורן, סוג התורן, סוג המתכת, צבע התורן, אופן הקיבוע שלו לקרקע, ועוד.

יחד עם זאת, חשוב להתאים את התורן לסוג הדגל, גודלו ולשימוש שהוא משרת.

בנוסף, יש להתאים את סוג התורן למצב השטח וסוג הקרקע, כדי להבטיח חיבור חזק ויציב.


סוגי אירועים עם שימוש נפוץ בתרנים לדגלים

הפקות של סוגים שונים של אירועים משתמשות בשירותי השכרת תרנים ודגלים להעצמת המיתוג של האירוע, לחיזוק התחושה החגיגית והוספת דקורציה אטרקטיבית מובלטת, אך ללא ספק יש קבוצה של אירועים שבהם כמעט תמיד תוכלו לראות שימוש בדגלים ותרנים:

  • כנסים מקצועיים – הדגלים משמשים למיתוג הכנס והגופים שמימנו את קיומו, מבליטים את מיקום הכנס ואת המתחמים השונים בו ומחזקים את האווירה החגיגית.
  • אירועי חברה ותאגידים – באירועים מסוג זה השימוש בדגלים נעשה בעיקר כדי לחזק את המיתוג של החברה המארגנת, אך גם לתחושת חגיגיות והבלטת מתחמים במרחב.
  • אירועי חוץ – אירועי ספורט, תהלוכות, אירועים ציבוריים, עירוניים, קהילתיים ועוד – הדגלים מדגישים את מיקום האירוע ואת הגוף המארגן אותו.

לסיכום

חברת מ. אירועים מציעה בין היתר תרנים איכותיים במגוון עיצובים לאירועים מכל הסוגים. השירות מלווה בהובלה והתקנה של הדגלים וליווי לכל צורך טכני במהלך האירוע.

השכרת תרנים לדגלים בדרך כלל מלווה השכרה של פריטי ציוד נוספים, כמו במה לאירוע, מחסומים לאירועים, או הפגנות, הצללה, מיזוג ועוד.

אצלנו בחברת מ. אירועים הדגש הוא על בטיחות ולכן אנחנו מעסיקים צוותי הקמה מיומנים ומקצועיים, מעניקים לכם ליווי בבחירת הציוד המתאים, הובלה, התקנה ופירוק, כדי שתוכלו להינות משקט נפשי לאורך כל האירוע.

להזמנת תרנים מכל הסוגים לאירוע שלכם לחצו כאן, או התקשרו.

ניווט מהיר
להצעת מחיר:

השאר פרטים ונחזור אליך, או לחץ והתקשר:

פרטיי ישמשו לצורך קבלת הצעת מחיר, בכפוף לתנאי השימוש ולמדיניות הפרטיות של האתר.