תרנים לדגלים

דגלים הם ללא ספק פיתרון מרשים ומיוחד במינו מבחינת עיצוב אירועים, מיתוג, יצירת אווירה וכן הלאה. את הדגלים רואים למרחוק, כאשר הם מתנופפים ברוח נוצר מראה מלבב ומרשים ואפשר כך להעשיר מאוד את העיצוב והמראה של כל אירוע. אך על מנת שהדגלים ייראו ויעמדו בצורה גאה ומרשימה, יש צורך בבחירה איכותית של תרנים לדגלים. התורן הוא העמוד המחזיק את הדגל, כאשר ישנן אפשרויות בחירה שונות מבחינת סוג התורן, גובה, צבע, סגנון, אופן קיבוע לקרקע וכן הלאה. חברת מ.אירועים מתמחה בהקמת במות לאירועים מכל הסוגים, כאשר בנוסף אנו מציעים פתרונות יעילים ואמינים לדגלים, בדגש על תרנים לדגלים במגוון גבהים וסוגים.

התאמת התורן לדגל

נכון שהדגל עצמו הוא שמקבל את מירב תשומת הלב והוא שמושך את העין ויצר את האפקט המרשים. אך בלי תורן לדגל הדבר לא היה אפשרי כמובן. לכן חשוב להתאים תרנים לדגלים לאותם דגלים שאמורים להיות מותקנים עליהם וכמו כן למהות האירוע. יש בשוק כיום מגוון רחב של סוגי דגלים ועיצובים, החל בדגלים סטנדרטיים מבחינת גודל – למשל דגלי מדינת ישראל או דגלים בגודל סטנדרטי עם מיתוג עסק או ארגון מסוים, דרך דגלים צרים וארוכים היוצרים מראה מרשים מאוד, במיוחד ברוח עזה ולכן רואים אותם הרבה באירועם על חוף הים או במדבר ועד דגלי ענק. תרנים לדגלים הם מה שמחזיק את הדגל במקום ומאפשר לו להיות אמצעי העיצוב, המיתוג ויצירת האווירה היעיל שהוא.

גובה התורן תלוי בשטח הכולל של האירוע ועד כמה הדגלים צריכים לבלוט, התורן מושפע מגודל הדגל כמובן ויש לשים דגש על התאמה לתנאי השטח וחיבור חזק ויציב של הדגל לקרקע. אנו מתמחים בציוד לאירועים ומסיבות, לצד הקמת במות לאירועים, ונשמח לסייע לכם בהתאמה המושלמת והאישית של הדגלים עצמם ובהתאם גם של תרנים לדגלים.

השכרת תרנים לדגלים

אנו בחברת במות פור יו יכולים בהחלט להפנות אתכם ליצרני דגלים איכותיים ומקצועיים לצורך האירוע שלכם, כמו גם לפתרונות השכרה של דגלים. השירות שלנו הוא השכרת תרנים לדגלים, כאשר יש לנו מגוון תרנים מבחינת גדלים, צבעים וסוגי גימור. ניתן לשכור תרנים לצד השכרת במה לאירוע וכמובן שבמסגרת חבילת שירות נפרדת.

קיבוע התורן לקרקע

דגלים משמשים כיום לעיצוב אירועים, מיתוג ולצרכים רשמיים שונים במגוון אירועים. הם משתלבים נהדר באירועים בחיק הטבע, נראים נפלא בכניסה למתחמי אירועים ומהווים אמצעי מיתוג מרשים ללא ספק. לגבי תרנים לדגלים חשוב מאוד לחבר אותם כיאות לקרקע ובצורה מאובטחת לחלוטין. ניתן לחבר תרנים גבוהים המיועדים לפריסה בתנאי שטח באמצעות בזנטים ושאר אמצעי תמיכה, תרנים סטנדרטיים ניתן לקבע לקרקע באמצעות קיבוע קבוע המחובר לבטון למשל וישנם פתרונות נקודתיים בהתאם לצרכים ולתנאים בשטח.

מ.אירועים מציעה מגוון תרנים לדגלים ואנו מוכנים ומזומנים לסייע לכם במציאת הפתרונות הטובים ביותר לאירוע שלכם.

אהבתם? חושבים שיעניין אחרים? שתפו!
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
ניווט מהיר
להצעת מחיר:

חברת מ.אירועים נותנת שירות מקצועי בתחום השכרת במות בכל חלקי הארץ ומציעה ללקוחותיה שירותי השכרה מהירים ואטרקטיבים לכל סוגי במות בפריסה ארצית רחבה.

חברת מ.אירועים נותנת שירות מקצועי בתחום השכרת במות בכל חלקי הארץ ומציעה ללקוחותיה שירותי השכרה מהירים ואטרקטיבים לכל סוגי במות בפריסה ארצית רחבה.

חברת מ.אירועים נותנת שירות מקצועי בתחום השכרת במות בכל חלקי הארץ ומציעה ללקוחותיה שירותי השכרה מהירים ואטרקטיבים לכל סוגי במות בפריסה ארצית רחבה.

השאר פרטים ונחזור אליך, או לחץ והתקשר:

פרטיי ישמשו לצורך קבלת הצעת מחיר, בכפוף לתנאי השימוש ולמדיניות הפרטיות של האתר.